Okresní kolo turnaje středních škol ve fotbale 2017

Družstvo chlapců ISŠ Semily se 19. 4. 2017 zúčastnilo turnaje v malé kopané v Turnově. V turnaji jasně dominovalo a po zásluze si odvezlo pohár pro vítěze. O velký úspěch se zasloužili tito žáci: Hradecký, Kosina, Sládek, Forman, Prášil, Novák, Kavan, Lukeš o. Manažerem týmu je Mgr. Aleš Jiránek.
Diplom fotbal 2017 m

Okresní kolo turnaje středních škol v basketbalu 2016

Okresní kolo turnaje středních škol v basketbalu se konalo 8. 11. 2016 v Jilemnice.
Naši školu reprezentovali tito studenti:
Ebrt, Novotný, Krause, Kosina, Zemanec, Šolc, Kavan, Hradecký, Kupčík.
Fotografie ze sportovní akce naleznete zde.

Fotbalový turnaj o pohár Josefa Masopust 2016

Naši žáci se již tradičně zúčastňují fotbalového turnaje o pohár Josefa Masopusta.

Fotbalový turnaj středních škol 2015

Za účasti šesti družstev se 13. října 2015 uskutečnil okresní turnaj v kopané o Pohár Josefa Masopusta v Železném Brodě. Naše družstvo obsadilo celkově výborné 2. místo. Blahopřejeme.

Dipl PJM 2015 m PJM 2015 m
Reprezentovali: Ebert (třída 1 TTE), Michalík (2 TTZ), Baroch, Frolík, Jakubičko, Burian, Matoušek (všichni 2 IK), Janovský (3TT), Parkanský, Bláha, Janoušek (všichni 3IK), Sládek a Mikule (oba 3EZ).
Trenér – učitel: Mgr. Aleš /Pepe/ Jiránek

Přehled sportovních akcí naší školy v 1. pololetí 2014

Atletika – středoškolský pohár 18. září v Turnově, ISŠ Semily – 7. místo
Malá kopaná – okresní turnaj 7. října v Turnově , 5. místo
Fotbal – pohár Josefa Masopusta 21. října v Železném Brodě , 3. místo
Basketbal – okresní turnaj SŠ 11. listopadu v Jilemnici, 2. místo. Reprezentovali: Průcha, Kvintus, T. Novotný, Eder, F. Janoušek, Jakubičko, J. Janoušek, Kvíčala, Janovský.
Volejbal – okresní turnaj SŠ, pořadatel ISŠ Semily, 26.-27.11., chlapci 4. místo
Florbal - okresní turnaj SŠ 9. prosince v Turnově, 5. místo

Turnaj ve florbale a fotbale
Naše škola uspořádala 16. února 2012  turnaj pro základní školy ze Semil a okolí ve florbale a fotbale chlapců. Zúčastnila se ZŠ I.O. Semily, ZŠ F.L. Riegra Semily, ZŠ Libštát a pořadatelská ISŠ Semily. Družstva se utkala nejprve ve florbale každý s každým. Náš tým postupně zvítězil nad  ZŠ I.O. 6:0, ZŠ Libštát 4:0, ZŠ F.L.R. 4:1 a v turnaji s přehledem zvítězil. Druhé místo obsadila ZŠ F.L. Riegra Semily, třetí místo ZŠ Libštát, čtvrtá byla ZŠ ZŠ I.O. Semily.
Poté následoval turnaj ve fotbale. Ten byl daleko vyrovnanější, neboť většina hráčů ze všech družstev hraje fotbal závodně za mládežnické oddíly. Naši chlapci nejprve podlehli ZŠ I.O. 0:1 a následně po zlepšených výkonech přehráli ZŠ libštát 2:0 a ZŠ F.L.R. rovněž 2:0 a tento turnaj také vyhráli. I pořadí na dalších místech bylo stejné jako ve florbale. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

turnaj_flor_m

Fotbalový turnaj středních škol
Za účasti šesti družstev se 25.10.2011 uskutečnil okresní turnaj v kopané o Pohár Josefa Masopusta v Železném Brodě. Naše družstvo ve skupině B podlehlo OAHŠ Turnov 0:1 a poté v prestižním utkání porazilo Gymnázium Semily 4:2 a obsadilo druhé místo ve skupině. V souboji s druhým týmem skupiny A jsme zvítězili nad ISŠ Vysoké nad Jizerou 2:1 o obsadili celkové 3. místo.

Okresní turnaj ve volejbalu
Naše škola uspořádala 22. a 23.11.2011 okresní turnaj ve volejbalu chlapců a dívek. Turnaj chlapců se zúčastnilo pět družstev, která se utkala každý a každým. Naši hráči porazili OAHŠ Turnov 2:0 a Gy Turnov 2:1. Poté podlehli Gy Jilemnici 0:2 a GIO Semily také 0:2. Díky horšímu poměru setů obsadili čtvrté místo. Zvítězilo Gy Jilemnice. Soutěže dívek se zúčastnilo rovněž 5 družstev, zvítězilo Gy Jilemnice.

volejbal_m

Další snímky z akce naleznete ve fotogalerii

Okresní turnaj ve florbalu.
Naše družstvo chlapců obhajovalo 6.12.2011 loňské prvenství na okresním turnaji ve florbalu v Turnově. Letos se zúčastnilo devět družstev, bojovalo se ve třech skupinách. Náš tým zvítězil nad SOŠ Turnov 4:0, ISŠ Lomnice 2:1 a postoupil do finálové skupiny. Tam nejprve hladce přehrál SZŠ Turnov a v závěrečném městském derby porazil Gymnázium Semily 3:2. Chlapci se stali bez porážky vítězem turnaje a postoupili do krajského kola. Blahopřejeme!