Družstva se utkala nejprve ve florbale každý s každým. Náš tým postupně zvítězil nad  ZŠ I.O. 6:0, ZŠ Libštát 4:0, ZŠ F.L.R. 4:1 a v turnaji s přehledem zvítězil. Druhé místo obsadila ZŠ F.L. Riegra Semily, třetí místo ZŠ Libštát, čtvrtá byla ZŠ ZŠ I.O. Semily.
Poté následoval turnaj ve fotbale. Ten byl daleko vyrovnanější, neboť většina hráčů ze všech družstev hraje fotbal závodně za mládežnické oddíly. Naši chlapci nejprve podlehli ZŠ I.O. 0:1 a následně po zlepšených výkonech přehráli ZŠ libštát 2:0 a ZŠ F.L.R. rovněž 2:0 a tento turnaj také vyhráli. I pořadí na dalších místech bylo stejné jako ve florbale.
I když za náš tým nastoupili téměř jenom žáci z prvních ročníků, věkový rozdíl byl přece jenom trochu znát.
Turnaje proběhly v pohodové a přátelské atmosféře. Nešlo tolik o výsledky jako spíše o zdravé soutěžení, prezentaci sportovního zařízení a možnosti sportovního vyžití pro případné zájemce o studiu na ISŠ. Všichni zúčastnění si odnesli ceny v podobě diplomů, malého občerstvení a přislíbili účast na dalších turnajích.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

turnaj_flor_m

Copyright © 2016. All Rights Reserved ISŠ Semily.

Tvorba webu www.helpmark.cz